Typer | Głosowanie | Rejestracja | Wyniki | Nagrody | Zasady | Regulamin



W naszej zabawie jest już

13045

zarejestrowanych uczestników


 

      - Typer - moje konto

      - Typer - głosowanie

      - Rejestracja

      - Wyniki

      - Nagrody

      - Zasady

      - Regulamin

      - Partnerzy

 

 

      - Aktualności

      - Terminarz Ekstraligi

      - Terminarz I ligi

      - Wyniki Ekstraligi

      - Wyniki I ligi

 

 

Nadawca:
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Aktualnoci

 Żużlowy Typer - awizowane składy na IV rundę
 2011-04-29 22:24:15 Redakcja

    Awizowane zestawienia drużyn mogą się okazać bardzo pomocne w typowaniu wyników Speedway Typera. Oto składy zespołów, które rywalizować będą w czwartej rundzie tegorocznej zabawy.



   

Stelmet Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa

Włókniarz Częstochowa:
1. Rafał Szombierski
2. Peter Karlsson
3. Grigorij Łaguta
4. Artiom Łaguta
5. Daniel Nermark
6. Artur Czaja

Stelmet Falubaz Zielona Góra:

9. Andreas Jonsson
10. Jonas Davidsson
11. Greg Hancock
12. Rafał Dobrucki
13. Piotr Protasiewicz
14. Adam Strzelec

Unibax Toruń - Unia Leszno:

Unia Leszno:

1. Jurica Pavlic
2. Troy Batchelor
3. Janusz Kołodziej
4. Damian Baliński
5. Jarosław Hampel
6. Sławomir Musielak

Unibax Toruń:

9. Chris Holder
10. Adrian Miedziński
11. Rune Holta
12. Michael Jepsen Jensen
13. Ryan Sullivan
14. Kamil Pulczyński

Betard Sparta Wrocław - PGE Marma Rzeszów


PGE Marma Rzeszów

1. L.Richardson
2. M.Kuciapa
3. Ch.Harris
4. R.Okoniewski
5. J.Crump
6. D.Lampart
7. Ł.Kret

Betard Sparta Wrocław:

9. K.Bjerre
10. L.Bjerre
11.T.Jędrzejak
12. A.Schields
13. P. Świderski
14. P.Kociemba

Tauron Azoty Tarnów - Caelum Stal Gorzów:

Caelum Stal Gorzów:

1. Nicki Pedersen
2. Artur Mroczka
3. Niels Kristian Iversen
4. Matej Zagar
5. Tomasz Gollob
6. Łukasz Cyran

Tauron Azoty Tarnów:
9. Krzysztof Kasprzak
10. Fredrik Lindgren
11. Bjarne Pedersen
12. Marcin Rempała
13. Sebastian Ułamek
14. Tadeusz Kostro

Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz:

Polonia Bydgoszcz:

1. Tomasz Gapiński
2. Robert Kościecha
3. Emil Sajfutdinow
4. Denis Gizatullin
5. Grzegorz Walasek
6. Patryk Braun

Start Gniezno:

9. Michał Szczepaniak
10. Lewis Bridger
11. Mirosław Jabłoński
12. Scott Nicholls
13. Krzysztof Jabłoński
14. Oskar Fajfer

GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils


Lokomotiv Daugavpils

1. Maksim Bogdanow
2. Nicolai Klindt
3. Roman Povazhny
4. Kjastas Puodzuks
5. Joonas Kylmaekorpi
6. Andrzej Lebiediew

GTŻ Grudziądz

9. Davey Watt
10. Kamil Brzozowski
11. Tomasz Chrzanowski
12. Oliver Allen
13. Krzysztof Buczkowski
14. Mateusz Lampkowski



Powrt do listy newsw »


1. RadioZachod

220 pkt.

2. gringo

205 pkt.

3. buszmenwsk

205 pkt.

4. Strong70KSF

200 pkt.

5. wiola7

200 pkt.

6. kruczkiee

195 pkt.

7. malarz81

195 pkt.

8. popieljan

190 pkt.

9. Irek

185 pkt.

10. leon

185 pkt.

Pełna lista wyników

 

 


[K] Wszelkie prawa zastrzeżone - SpeedwayTyper.pl                                                                                                                      Strony www - MediaSoft.net.pl

Polecane linki: fotobudka zielona góra | biuro rachunkowe zielona góra | Fotografia ślubna Zielona Góra | sport zielona góra